Velkoformátové obklady a dlažby

Kvalitní velkoformátové obklady značky Laminam se mohou pyšnit svou jednoduchostí, snadnou údržbou a elegancí. Díky svým velkým rozměrům má dlažba pouze minimální množství spár a kromě své praktičnosti nabízí uživatelům také moderní jednotný vzhled, kteří ocení všichni milovníci současného designu.

Naši zákazníci si mohou vybrat z různých druhů velkoformátových obkladů, které budou přesně odpovídat jejich vkusu a požadavkům.

Velkoformátovou dlažbu Andy ocení milovníci grafického designu. Její nekonvenční vzhled s ostrými liniemi se mění v závislosti na tom, z jakého úhlu na velkoformátovou dlažbu nazíráte. Grafické prvky jí dodávají dojem hloubky a třpytivá struktura obkladu dá více vyniknout vámi zvolené barevné variaci.

Velkoformátový obklad Blend, který nabízí naše společnost, se svým vzhledem inspiruje u cementu. Hladkost a jednoduchost velkoformátové dlažby se hodí do moderních interiérů, ve kterých chtějí jejich majitelé zdůraznit nadčasový, minimalistický a čistý design. Velkoformátové obklady se svým novodobým industriálním vzhledem hodí také do venkovních prostor.

Chcete-li ve svém interiéru zdůraznit prvek čistoty a elegance, budou se pro Vám hodit velkoformátové obklady Collection. Jedná se o oblíbenou kolekci velkoformátových obkladů, které se vyrábí už od roku 2002. Svou jednoduchostí, jejíž základ stojí na designu celoplošné barvy, dají vyniknout ostatním prvkům interiéru a hodí se tedy do nejrůznějších typů interiérů.

Pro ryze moderní interiéry, kterým chtějí jejich majitelé dodat nádech luxusu, se hodí kolekce velkoformátových obkladů I Metalli. Tato nová řada velkoformátových dlažeb svým vzhledem připomíná ušlechtilé kovy, jako je například mosaz, měď nebo bronz. Lesklá struktura velkoformátových obkladů odráží světlo a působí tak velice přepychově.

Naše firma nabízí nepřeberné množství druhů velkoformátových obkladů, jež se hodí do promyšlených nadčasových interiérů, které budou použitím našich velkoformátových dlažeb působit vkusně a osobitě.

LESKLÉ OBKLADY 3 x 1 m 3.659 Kč s DPH

INFORMACE

Zajišťujeme pokládku u nás zakoupených velkoformátových obkladů