O NÁS

Dodáváme zejména luxusní velkoformátové materiály pro obložení koupelen, wellness zařízení, ale také pro obývací pokoje nebo venkovní terasy a dlažby k bazénu. 

Věříme, že vás některé z dlažeb či obkladů s moderními vzory případně imitací dřeva, kamenů, mramoru nebo kovu zaujme a bude vám v koupelně či jinde ve vašem domově, nejen ve Zlíně :-) dělat radost. Zpracování 3D návrhů samozřejmostí...

Studio sídlí v Olomouci, partnery najdete v Brně i Praze a náročné projekty zajišťujeme osobně také ve Zlíně. 

Po dohodě rádi navštívíme i Váš projekt!  

Kontakt Ateliér 

RIVESTI s. r. o.

Slavonínská 61

779 00 Olomouc

Pondělí - Pátek 9:00 - 17:00                         

E-mail: atelier@rivesti.cz

Telefon: 608 736 126

 

Projekční činnost

Naše společnost spolupracuje na zakázkách s projektanty, architekty a designery.
 
Pokud máte zájem řešit nejen koupelnu ale i celý interiér, či komplexně řešit Vaši stavbu pouze s jednou - zodpovědnou a odbornou osobou, kontaktujte nás. Je dobré si uvědomit, že každé studio, které navštívíte, ať už kvůli výběru oken, dveří, obkladů do koupelny, dlažeb, dřevěných a vinylových podlah, barev omítek, kuchyňské linky, nábytku, koberců, atd., vnese do Vašeho interiéru rozdílný vlastní "podpis".
 
Vždy je lepší, když Vás někdo vede svými doporučeními, v jedné linii stavby a navíc Vám ušetří dlouhý čas, který budete trávit v prodejnách vybavení. Pokud si s architektem i "vnitřně" porozumíte, bude zařizování Vaší domácnosti příjemně stráveným časem a Vaše stavba bude ve finále dokonalým dílem.