Velkoformátová Dlažba imitace dřeva

Pokud vybíráte dlažbu do svého domu či bytu, můžete popustit uzdu své fantazii. Každým rokem se nabídka dlažeb rozšiřuje a používají se na nich i ne zcela tradiční vzory. Příkladem jsou dlažby v imitaci dřeva. Pokládají se téměř beze spár a na první pohled tak mohou připomínat skutečné dřevěné podlahy. Jejich využití je možné v chodbách, kuchyních a pochopitelně i v koupelnách.

 

Vybrat si můžete z nepřeberného množství vzorů. Do koupelen bychom doporučovali spíše světlejší odstíny imitující březové či jiné měkké dřevo. V chodbách, halách či kuchyních pak najdou uplatnění dlažby s barvou tmavého dřeva či dokonce s motivem parket. Záleží už pouze na vašem vkusu, kterou z nabízených kvalitních italských dlažeb si pořídíte do své koupelny či jiného místa ve vašem moderním domově.

DLAŽBA AX  20x90

Povrchová 3d struktura pro vzhled dokonalého dřeva

O DLAŽBĚ AX

Dokonalé provedení dlažby v imitaci dřeva. Povrch dlažby není jen nakreslený ale má i plastickou strukturu, která ještě více přibližuje tuto dlažbu ke vzhledu skutečného dřeva. Dlažba je retifikovaná pro pokládku na minimální spáry 2mm. Tak jako u všech solidních výrobců, je i zde v nabídce velká škála doplňků jako jsou mozaiky, schodové stupně, parapetní desky, povrch s protiskluzem na venkovní plochy. 
 
Série je doplňena dlažbami o síle 2 cm pro pokládku na terče či volně do štěrku či trávy. Dále jsou k dispozici bazénové ukončovací prvky.

DLAŽBA H WOOD 20x120, 20x150

 

TIP

 

VZORKY PRO VAŠE PROJEKTY CELÝCH PODLAŽÍ, 

VÁM DLE DOHODY DOVEZEME NA UKÁZKU

Volejte 608 736 126

PROČ DLAŽBA V IMITACI DŘEVA OD NÁS?

Na trhu jsou dlažby v imitaci dřeva již hodně rozšířené, a prodejci (řetězce) se předhání v co nejlevnější nabídce materiálů, jehož původ většinou nikdo nezná. Nejčastěji se jedná o levné dovozy dlažby z Polska či Číny atd., nebo se jedná o dlažby od malých - necertifikovaných - keramiček z Itálie a Španělska. Tyto firmy nepoužívají certifikáty jakosti ani nechrání ovzduší. 
 
Zajímejte se v čem budete žít!
 
Námi nabízená značka dlažeb je od společnosti založené již v roce 1969 a vyvážející velkoformátové dlažby do celého světa. Značka dodržuje přísné ekologické a jakostní normy a jako jedna z nejsilnějších skupin v Itálii, určuje i budoucí trendy, které jsou pro ostatní výrobce dlažeb inspirací .  

ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ

Veronika: " Vybrala jsem si dlažbu ve vzhledu dřeva, protože byla příjemná na dotek i na oko. Manžel byl spokojen, protože mu ji doporučil i instalatér, který připravoval podlahové topení. Máme oba rádi přírodní materiály a mezi ně plastová podlaha nepatří...chtěli jsme, ať si děti hrají na zdravém povrchu, který je i recyklovatený . Cena dlažby nebyla o moc vyšší oproti kvalitnímu vinylu, který nám nabízeli za 950 korun, protože jsme si v RIVESTI dohodli lepší cenu "

Stanislav V.: " chtěl jsem jeden materiál dovnitř i na terasu, a to s vinylem nešlo"

Pavel : "mám rád skutečné materiály. V projektu jsem ale chtěl dřevo v koupelně na zemi a na jedné stěně. Nakonec přece jen vyhrála dlažba, kterou jsme bohužel dlouho vybírali, aby fakt seděla. Skutčné dřevo jsem si dal nakonec do pracovny..."

P.Fiala : " máme propojený interiér i exteriér dlažbou. Jednoduché řešení. RIVESTI nám nakonec dodávala i prvky kolem bazénu upravené namíru, což našim řemeslníkům vyhovovalo"