Dlažba na terasu

Není snad nic krásnějšího, než když si po náročném dni sednete s rodinou či přáteli na terasu u svého domu. Ovšem aby byl dojem naprosto dokonalý, měla by ona terasa vypadat jako releaxační zóna s kvalitní krytinou. Nejlepším řešením je položení okrasné venkovní keramické dlažby, která se snadno udržuje, nemění barvu, neklouže a stoly ani křesla se na ní nehoupou.

V naší nabídce si můžete vybrat některou z kvalitních italských velkoformátových dlažeb, které jsou určeny pro umístění na terče nebo do trávníku. Každý z těchto typů dlažeb má své výhody. Dlažbu položenou na terče lze navíc velmi snadno opět rozebrat a přemístit kamkoliv jinam.

Nemusíte se bát ani pořádání akcí s účastí velkého množství známých. Nosnost jednoho kusu podložky pod naši dlažbu je 800 kg. Co se týče vzhledu, tak všechny typy dlažeb na terasu, jsou vyráběny jako imitace kamene, dřeva nebo betonu.

Dlažby můžete použít i kolem bazénů. Někdy je nutné použít i speciální keramické bazénové lemy. Pro velkoplošné realizace, dodáváme i kompletní řešní "na míru".

2BLOC / SKLADEM / ZÁKLADNÍ ŘADA

  • Dlažba pro pokládku na terče
  • Dvě barvy
  • Retifikovaná  ( = na terče je vhodné pokládat dlažbu s přesně řezanými hranami do pravého úhlu)
  • Základní malý formát dlažby 60 x 60 x 2 cm
  • Možné kombinovat se základní dlažbou30x60 cm k nalepení např. v zimní zahradě od 689 Kč

Dlažba 30 x 120 cm ROVERE V 2CM

VÍCE O LUXUSNÍ VENKOVNÍ DLAŽBY

KERAMICKÉ DLAŽBY NA TERASE I U BAZÉNU

VÍCE DLAŽEB K BAZÉNU

VÍCE DLAŽEB NA TERASU

Lepení dlažby v exteriéru

Venkovní lepení dlažby bez příslušného podkladního systému, vede k vadám pokládky a odlepováním dlaždic. Je téměř jedno, jestli se jedná o dlažbu za 500 Kč nebo 2.000 Kč. Reklamace se projeví dříve nebo v řádu let. Za kvalitu pokládky ručí realizační firma. Pouhá mrazuvzdornost dlažby, bezproblémovou pokládku nezajistí. Při špatně zvolené skladbě chemie a vstupu vlhkosti pod dlažbu, dojde často ke vzniku vad.

V součastnosti se venkovní povrchy řeší z kvalitních keramických dlažeb, určených pro pokládku na tzv. terče, která nabízí rychlejší realizaci a dlažbu je možné v budoucnu i rozebrat.