O NÁS

Dodáváme zejména luxusní velkoformátové materiály pro obložení koupelen, wellness zařízení, ale také pro obývací pokoje nebo venkovní terasy a dlažby k bazénu. 

Věříme, že vás některé z dlažeb či obkladů s moderními vzory případně imitací dřeva, kamenů, mramoru nebo kovu zaujme a bude vám v koupelně či jinde ve vašem domově, nejen ve Zlíně :-) dělat radost. Zpracování 3D návrhů samozřejmostí...

Studio sídlí v Olomouci,v Brně i Praze ale náročné projekty zajišťujeme osobně také ve Zlíně. 

Po dohodě rádi navštívíme i Váš projekt!  

OBKLAD CALACATTA

 

OBKLAD VILLA

 

Další dlažby a obklady

Dlažby a obklady 

Každý z nás určitě zná pocit, když přijde unavený z práce, dlouhé sobotní noci nebo například z výletu s dětmi. Vždy naše první kroky směřují ihned do koupelny, kde si dopřejeme horkou koupel nebo osvěžující sprchu.

Toto místo by mělo být uklidňující a vzbuzovat v nás spokojenost, uvolněnost a radost. Už od pradávna víme, že různé barvy vyvolávají u lidí různé pocity, a proto záleží vše na barvách, které si pro svou místnost odpočinku vyberete.

Černá barva je nadčasová, nikdy neomrzí a lze ji kombinovat s čímkoliv, příjemně zelená barva v nás zase probouzí touhu relaxovat, fialová barva vystihuje výjimečnost a neobvyklost, a například žlutá vyjadřuje optimismus a štěstí.

U nás si můžete vybrat z množství vysoce kvalitních dlažeb a obkladů do koupelny, díky kterým se stanou prostory Vaší koupelny jedinečné, nezvyklé a přesně podle Vašich představ.

Neváhejte se přijít s námi poradit, pomůžeme Vám s návrhem, výběrem barev a vzorů. Proměníme koupelnu v místo Vašich tajných snů. Designový interiér není jen pro vyvolené, proto nás kontaktujte ještě dnes a změňte svůj pohled na smyslnou relaxaci.